ام دی اف

سینا ام دی اف

ام دی اف آرین

سینا ام دی اف

فیبر متراکم چوبی (MDF) امروزه در جهان محور صنایع سلولزی است.  رشد تولید و تقاضای آن بیشتر از مابقی صنایع در این صنعت است.

ویژگی های منحصر بفرد MDF مانند ساختار یکنواخت و مشابه چوب ، سطح صاف و متراکم ، دامنه وسیع ضخامت و ابعاد ، قابلیت شکل پذیری در سطح و لبه ها ، امکان منبت کاری و رنگ آمیزی در سطوح ، پایداری ابعاد و مقاومت بالا با دیگر محصولات و مصنوعات چوبی می باشد.

محصولات فیبر متراکم چوبی تولیدی این گروه صنعتی ، تحت نام تجاری “سینا MDF” بصورت خام و روکش شده ، با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا ، و با کیفیتی رقابتی در مقایسه با محصولات مشابه اروپایی ، مطابق با استانداردهای EN310-EN319-EN320 و استاندارد ملی ۷۴۱۶/۱۴۰۹۲ در حال تولید در شش کارخانه زیر مجموعه گروه صنعتی آرین سعید می باشد.

“سینا MDF” محصولی در خانه هر ایرانی ، که با استفاده از مواد اولیه ایرانی با حفاظت محیط امن و سلامت خانوار تولید میگردد .

با بکار گیری از متخصصین ایرانی، خدماتی بهینه و پشتیبانی نوین به مشتریان ارائه دهد. امروز که نیاز به خودکفایی در گستره اقتصاد کشور بخصوص صنعت ، بیش از پیش حس میشود. “سینا MDF” با ایجاد پل ارتباطی مستقیم با مشتریان ، تامین سریع و متناسب محصولات مورد نیاز زیردستی ، در بالاترین کیفیت و حجم عرضه، قدم بزرگی در حفظ و توسعه اشتغال این صنعت بردارد .

سینا ام دی اف

 

آریــن سیــنا

واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ ساری ، استان مازندران در سال ۱۳۸۹ با ظرفیت تولید سالانه ۱۶۲،۰۰۰ متر مکعب تولید فیبر متراکم چوبی (MDF,LMDF, HDF) دایر گردیده است.

آریــن تختــه

واقع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت ، استان گیلان در سال ۱۳۹۵ با ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰،۰۰۰ متر مکعب (MDF,LMDF, HDF) دایر گردیده است.

مهم ترین شاخصه های سینا MDF

تنوع در ابعاد و ضخامت

سینا MDF ، با هدف پاسخگویی به تقاضای صنایع زیر دستی فیبر متراکم چوبی ، از حیث ابعاد ، امکان عرضه محصول با عرض ۱۲۲۰ تا ۲۴۴۰ میلی متر ، طول ۲۴۰۰ تا ۴۱۰۰ میلی متر، و ضخامت ۳ تا ۳۲ میلی متر، مطابق با سفارش شما دارا می باشد.

کیفیت استاندارد

سینا MDF ، با استفاده از بروزترین تکنولوژی اروپای غربی ، و بهره مندی از مواد اولیه با کیفیت، محصول خود را به کیفیت جهانی ، در مقیاس کلان عرضه می نماید .

تنوع در مشخصات محصول

سینا MDF ، عرضه داخلی این محصول را با مشخصات HDF,MDF و LMDF در تنوعی از ابعاد و ضخامت میسر نموده است .

عرضه محصول مستمر

سینا MDF ، در مسیر توسعه صنعت فیبر متراکم چوبی ، تا حد بیش از ۱،۵۰۰،۰۰۰ متر مکعب سالیانه ، گام بزرگی در خودکفایی برادشته است.

عرضه از سه مکان جغرافیایی

سینا MDF ، با استقرار کارخانجات تولیدی در استانهای شمالی کشور ، امکان عرضه محصول از چندین قطب را دارا است. تا امکان حمل بهینه را برای مشتریان داخل کشور فراهم آورد .

خرید ام دی اف

شرکت آرشا نماد پارسیان با اخذ نمایندگی رسمی  شرکت آرین سینا آمادگی خود را برای تهیه هر نوع از  ورق های شرکت  مذکور را برای مشتریان محترم بوجود آورده است.

قیمت روز ورق سینا ام دی اف را میتوانید از مشاوران فروش ما بپرسید.مشاوران فروش شرکت آرشا نماد پارسیان آماده ثبت سفارش شما عزیزان می باشند

با ما تماس بگیرید

ام دی اف آرین  ارائه شده توسط شرکت آرشا نماد پارسیان

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *