ام دی اف

ورق ام دی اف فومنات

ام دی اف فومنات

ورق ام دی اف فومنات

فومنات یکی از بهترین تولیدکننده انواع ورق های ام دی اف و نئوپان در داخل کشور می باشد.ورق های تولیدی شرکت فومنات هم از لحاظ مغز و هم از لحاظ روکش جزوه بهترین ها می باشد.معمولا کسانی که از ورق های این شرکت استفاده می کنند مشتری دائم این شرکت می شوند.

ابعاد تولیدی ورق های این شرکت ۱۸۳*۳۶۶ می باشد.

 

ورق ام دی اف شرکت فومنات

محصولات شرکت فومنات

نئوپان خام

نئوپان یا تخته خرده چوب محصولی  از خرده چوب به همراه رزین یا چسب که این محصول عمدتا از صنایع بازیافت چوب می باشد.

انواع ورق ام دی اف

یکی از مهم ترین محصولات تولید ی ورق ام دی اف می باشد که در انواع مختلف تولید می گردد.

ملامینه فومنات

ملامینه همان اوراق متراکم چوبی (نئوپان و ام‌دی‌اف) با روکش ملامینه می باشد.  در بازار با عنوان های نئوپان ملامینه و ام‌دی‌اف ملامینه شناخته می شود. ورق های ملامینه شامل یک ورق تخته چوبی به همراه دو ورق کاغذ شده در رو و زیر تخته می باشد که توسط پرس به هم چسبیده است.

در زمان پرس کردن تخته های ملامینه، دستگاه دارای صفحات خاصی برای جلوه بیشتر به محصولات ملامینه می باشد. که باعث می شود علاوه بر حس زیبایی طرح کاغذ با استفاده از طرح های پرسی که بر روی سطح محصول نهایی ایجاد می کند. انعکاس نور، و حس خاص زمان لمس کردن محصول نیز ایجاد شود. عمده طرح های پرسی که مورد استفاده قرار میگیرد به برفی، برجسته، صابونی و گلاس معروف می باشند.

خرید محصولات فومنات

شرکت آرشا نماد پارسیان با اخذ نمایندگی رسمی  شرکت مذکور آمادگی خود را برای تهیه هر نوع از  ورق های شرکت فومنات برای مشتریان محترم اعلام می نمایید

قیمت روز ورق ام دی اف را میتوانید از مشاوران فروش ما بپرسید.مشاوران فروش شرکت آرشا نماد پارسیان آماده ثبت سفارش شما عزیزان می باشند.

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت سیمیا تدبیر آرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *