ام دی اف

ام دی اف 8 میل

ام-دی-اف-8-

ام دی اف ۸ میل

ام دی اف ۸ میل به دلیل اینکه ضخامت کمتری نسبت به سایر انواع ام دی اف ها دارد، کاربرد کمتری در صنایع چوب دارد. نکته ای که در رابطه با این ام دی اف ها وجود دارد این است که به دلیل وجود ضخامت کم به راحتی می توان آنها را برش داده و به فرم دلخواه درآورد.

در نتیجه در صورتی که قصد اعمال جزئیات پیچیده روی تخته های چوبی را دارید، استفاده از این ام دی اف ها می تواند کاملا مناسب باشد. از طرفی به دلیل ضخامت کم، می توان سوراخ ها و برش های مورد نظر را با استفاده از ماشین آلات مختلف، روی این تخته های چوبی اعمال کرد.

ابعاد ورق ام دی اف ۸ میل

ورق ام دی اف ۸ میل در ابعاد مختلف تولید میشود که به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.

  • ۱۲۲ در ۲۴۴ میلی متر
  • ۱۸۳ در ۳۶۶ میلی متر
  • ۲۱۰ در ۲۴۴ میلی متر
  • ۲۱۰ در ۲۸۰ میلی متر

در بین این ابعاد ابعاد ۱۲۲ در ۲۴۴ میلی متر بیشترین مصرف را دارد.

ام دی اف ۸ میل با روکش ملامینه هم وجود دارد.البته معمولا ۸ میل ها با رنگ سفید در بازار وجود دارند.

ورق ام دی اف ۸ میل مخصوص لیزر

ورق ۸ میل ها مصرف زیادی مخصوص در بخش لیزر را دارد.

ام دی اف  مورد استفاده لیزرکاران باید ویژگی های خاصی داشته باشد ما این ورق ها را هم بصورت خام و هم بصورت رنگی در اختیار لیزرکاران عزیز قرار میدهیم.

ویژگی های ام دی اف ۸ میل

به دلیل ماهیت ساختاری محکمی که دارد، می توان این تخته های چوبی را در مصارفی که نیاز به اتصالات مختلف دارد، به کار برد. ام دی اف ها قطعات چوبی اند که روی آنها دانه ای وجود ندارد. و در نتیجه مهندسی شده هستند.

در واقع با انتخاب ام دی اف ۸ میل برای مصارف چوبی، می توان طرحی از چوب را داشت در حالی که مبلغ بسیار پایین تری را پرداخت می کنید. این قطعات چوبی سطحی صاف داشته و در نتیجه برای ایجاد طرح ها و نقاشی و رنگ کاری های گوناگون بسیار مناسب هستند.

در صورتی که دانه ای بر سطح ام دی اف  وجود داشته باشد، این تخته ها در هنگام ایجاد سوراخ ها یا قرار گرفتن زیر ماشین آلات مختلف دچار ترک می شوند. و آسیب می بینند. از طرفی به دلیل اینکه این چوب ها سطح بسیار صافی دارند، می توان روکش های چوبی مختلف و لمینت را به آن متصل کرد.

از دیگر ویژگی های ام دی اف ها می توان به مقاومت آنها در برابر خورده شدن توسط موریانه ها و حشرات موذی اشاره کرد. علت این امر نیز به کار رفتن موادی به خصوص در هنگام ساخت این تخته های چوبی است.  این محصول به دلیل اینکه در شرایط دما و فشار بالا قرار می گیرد، در برابر گرما یا سرما منبسط و منقبض نشده و در نتیجه دچار ترک نمی شود.

 

ام دی اف 8 میل

 

خرید ام دی اف 8  میل

هزینه های مربوط به ام دی اف ها به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت ام دی اف ها میزان ضخامت آنهاست. در مورد ام دی اف ۸ میل می توان بیان کرد که با توجه به اینکه مساحت مورد نظر مشتری چقدر باشد، هزینه های مربوط به این قطعات چوبی متفاوت خواهد بود.

از طرفی تراکم ام دی اف ها نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. در واقع هرچه تراکم مورد نظر بیشتر باشد، تخته چوبی از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه گران قیمت تر است. چسب ها و مواد افزودنی  برای تولید این قطعات چوبی نیز از دیگر معیارهای هزینه های مربوط به MDF 8 Mil  است.

شرکت آرشا نماد پارسیان با اخذ نمایندگی رسمی  شرکت آرین سینا و شرکت فومنات آمادگی خود را برای تهیه هر نوع از ورق های مورد نیاز را برای مشتریان اعلام می نمایید.

قیمت روز ورق ام دی اف 8 میل را از مشاوران فروش ما بپرسید. مشاوران فروش شرکت آرشا نماد پارسیان سفارش شما عزیزان را ثبت می کنند.

تماس با شرکت آرشا نماد پارسیان

ورق ام دی اف 8 میل ارائه شده توسط شرکت آرشا نماد پارسیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *